Favorilerim 0
Kampanyalar

Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

Teslimat,

 

Ödemesini yapılan ürün yada ürünler aynı günü takip eden ilk iş gününde kargoya tarafınıza teslim edilmek üzere verilir.

 

Anlaşmalı olduğumuz kargo, Türkiye içi adreslere 2 iş günü içinde teslimat yapmaktadır.

 

İade Koşulları,

 

Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz. 

14 gün içerisinde 
www.bizeyolla.com  adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilir, ya da 0 212 631 72 22 numaralı telefondan bu isteğinizi iletebilirsiniz. Bu aşamadan sonra, teslimat adresinize yönlendirilecek kargo yetkilisine; paket ve içeriğindeki tüm doküman (garanti belgesi, fatura, sevk irsaliyesi, kargo teslim fişi vb.) ile birlikte teslim ederek ilgili kargo  firmasından karşı ödemeli olarak bize ulaştırabilirsiniz. Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir. 


Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, bizeyolla.com tarafından iade alınamayacaktır.  

Kimi ürünlerin iadesi, belirli şartlar nedeniyle uygun görülmediği sürece mümkün olamayacağından, müşterilerimizden bu konuda hassas olmalarını bekliyoruz. Teslimat sırasında arızalı ya da ayıplı çıkan ürünler dışında, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek, kullanım sırasında vücutla direkt temasa girmek suretiyle hijyen açısından hassas olan ürünler (gece elbisesi, iç giyim, çorap, mayo ve aksesuarlar v.b.), kopyalanabilir ürünler (Kitap, DVD, VCD ve CD gibi.) ve tek kullanımlık ürünlerde, orijinal ambalajının açılması halinde iade alınamamaktadır.  

Yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi belirli günlere yönelik özel olarak hazırlanan ve ithal edilen ürünlerde, kampanya ve promosyon ürünlerinde de ürünün iadesi alınamamakta; müşterilerimiz bu şartları kabul ederek alışverişini gerçekleştirmektedir. 

İade edilen ürün, öncelikle Obenimki.com  bünyesindeki servis tarafından incelenecektir ve tüm koşullara uygun olduğu tespit edildiğinde, 3 ila 7 iş günü içersinde uygulamaya girecek iade işlem süresi başlatılacaktır. Kurumsal alımlarla ilgili not: İade edeceğiniz ürünün faturası şirket adına düzenlenmiş ise, iadenizi, şirketinizin kargo ücretini dâhil etmeden(ürün birim fiyatı + KDV) keseceği iade faturası ile göndermeniz gerekmektedir.İade talepleriniz yalnız bizeyolla.com merkezinden karşılanabilmektedir.Bu yöndeki isteklerinizi lütfen info@bizeyolla.com adresine veya 0 numaralı telefona bildiriniz.letişim